Uždaroji akcinė bendrovė MARTONAS veiklą pradėjo 1994 m., Kalvarijų g. 53 atidariusi nedidelę atsarginių dalių parduotuvę. Po metų čia buvo įrengtos ir remonto dirbtuvės. Šiuo metu šiame servise yra 5 keltuvai lengviesiems automobiliams.

Plečiantis darbų apimčiai, 2000 m. pradžioje duris atvėrė naujas modernus automobilių centras L. Asanavičiūtės g. 17. Čia yra erdvi atsarginių dalių parduotuvė, remonto dirbtuvės, taip pat jauki greito maisto kavinė BUGA.

2002 m. gruodžio mėnesį atidarėme naujai rekonstruotą servisą Justiniškių g. 14 „4 x 4”. Šiame servise remonto darbai atliekami ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir visureigiams, mikroautobusams, kitam sunkesniajam transportui. Jūsų paslaugoms vietoje siūlome ir platų atsarginių dalių asortimentą. Šis servisas dirba 7 dienas per savaitę.

Ne tik lengvųjų automobilių, bet ir sunkvežimių remontas yra mūsų bendrovės specializacija. 2006 m. gegužės mėnesio pradžioje Meistrų g. 13 buvo atidarytas specializuotas sunkvežimių servisas. Šiuo metu savo bendrovės klientams galime pasiūlyti visas automobilių remonto, priežiūros ir atnaujinimo paslaugas.

2007 metų gruodžio mėnesį po reorganizacijos prie mūsų bendrovės buvo prijungta UAB „Karoliniškių Martonas“. MARTONO servisų tinklą papildė automobilių kėbulų remonto ir dažymo servisas Barsukynės g. 15.

Nuo 2007 metų pabaigos MARTONAS teikia ir automobilių nuomos bei automobilių prekybos paslaugas.

UAB „Martonas“ yra Goodyear Dunlop Tires Baltics, vienos didžiausių padangų ir kitų gumos gaminių gamybos ir prekybos įmonių, oficialus atstovas Lietuvoje.

Kadangi didelį dėmesį skiriame serviso darbuotojų mokymui bei kvalifikacijos kėlimui (kasmet darbuotojai dalyvauja apie 50 specializuotų mokymų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje), mūsų įmonėje dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai.

Mūsų kolektyvas kryptingai dirba kurdamas naujoves, kurios pagerintų klientų automobilių techninį aptarnavimą, sutaupytų jiems laiką ir materialinius resursus. Šiuo metu efektyvus lėšų panaudojimas visiems yra labai aktualus. Šioje srityje mes turime nemažą įdirbį. Siekdami sumažinti automobilių eksploatacines išlaidas, mes jau 7 metus
atliekame tiekėjų siūlomų detalių efektyvumo tyrimą. Šios sistemos dėka per metus pavyksta sutaupyti apie 30 % remontui skirtų lėšų. Tam, kad nustatytume tikrąjį detalių KAINOS ir KOKYBĖS SANTYKĮ, mes savo automobiliams montuojame skirtingų gamintojų detales ir fiksuojame detalės bei jos pakeitimo kainas, eksploatacijos laiką. Pritaikius šį metodą mums pavyko nustatyti naudingiausias detales eksploatuojamiems automobiliams. Neretai optimaliausia montuoti originalią detalę, o kartais – vieną pigiausių rinkoje. Pagal šią sistemą atrinktas detales montuojame į savo automobilius ir rekomenduojame Martono klientams.

Teritorijoje ir patalpose sumontuotos apsaugos sistemos, o automobilių parkavimui Barsukynės g. 15 yra specialus uždaras angaras ir aptverta teritorija.

UAB “Martonas” apdrausta Bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.
Draudimas galioja:
– veiklos civilinei atsakomybei;
– produkto civilinei atsakomybei;
– civilinė atsakomybė už žalą, padarytą patikėtam turtui.

Apgalvotos strategijos, orientuotos į kompleksinį ir kokybišką klientų aptarnavimą, intensyvaus vystymosi ir aktyvios veiklos dėka nuo 2003 m. gruodžio 22 d. UAB „Martonas“ įdiegta ir veikia kokybės vadybos sistema pagal LST EN ISO 9001:2008 reikalavimus (atitikties sertifikato registracijos Nr. 9000-324), nuo 2010 m. birželio 4 d. aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal LST EN ISO 14001:2005 (atitikties sertifikato ragistracijos Nr. 14000-080) reikalavimus. Vadovaudamiesi įmonėje patvirtintomis kokybės vadybos sistemos procedūromis ir siekdami užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę, planuotais laiko tarpais atliekame teikiamų paslaugų auditą, priimame veiklos gerinimo sprendimus. Norėdami išaiškinti Kliento poreikius ir lūkesčius, atlikę apklausas sužinojome, kad daugeliui Klientų labai patogi automobilio priėmimo remontui ir grąžinimo po remonto vieta, automobilio priėmimo tvarka (automobilio transportavimas po autoįvykio), operatyvus žalos derinimas su draudimo bendrovėmis bei automobilio remontas. Klientai noriai pasirenka mus ir dėl to, kad mes galime ne tik sutvarkyti autoįvykio pasekmes, bet ir atlikti su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką.

Garantijos teikiamos vadovaujantis Lietuvos standartu LST 1438 “Automobiliai. Techninė priežiūra ir remontas”.

Kokybės telefonas +370 612 22824.